W roku 2019 nasz firma poszerzyła zakres swej działalności o produkcję sterowań do dźwigów towarowych. Nasze sterowania oparte są na zaawansowanych układach mikroprocesorowych. Posiadają czytelny interfejs w postaci wyświetlaczy, które komunikują się z użytkownikiem w języku polskim. Jesteśmy również producentem oprogramowania do naszych sterowań, dlatego jesteśmy w stanie dostosować je do indywidualnych potrzeb odbiorców.

Sterowania wykonujemy w dwóch wersjach:
  • sterowanie silnikiem napędowym dźwigu poprzez styczniki
  • sterowanie silnikiem napędowym dźwigu z zastosowaniem falownika
Druga wersja szczególnie przydatna jest w obiektach typu restauracje, stołówki, gdyż łagodny start i zatrzymanie kabiny zapobiegają ewentualnemu „rozlewaniu” posiłków, czy napojów.

Zakres dostawy uzależniony jest od indywidualnego zamówienia, może obejmować pojedyncze podzespoły lub całe komplety tj. szafa sterowa, tablica wstępna, kasety wezwań, gotowe wiązki elektryczne do łączenia podzespołów. W kasetach wezwań istnieje możliwość instalacji piętrowskazywacza, komunikującego się magistralą dwuprzewodową, lub naniesienia druku grawerskiego z logo firmy.

Jeśli macie Państwo problem ze sterowaniem do nietypowych dźwigów towarowych, lub towarowo osobowych, postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie. Dla proponowanych rozwiązań opracowujemy i dostarczamy pełną dokumentację do UDT. Nasze sterowania obejmujemy 5 – letnim okresem gwarancji. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej oferty.